Kurs i ciekawy wywiad

Jestem bardzo zadowolona z kursu, z którego właśnie wróciłam:) Wspominałam już angielską markę Nael's Yard Remedies, wybrałam się na organizowany przez nich kurs-  Recipes for Natural Beauty.


Długo czekałam i nie zawiodłam się. Wróciłam ze sporym zasobem nowych, własnoręcznie robionych kosmetyków. Dowiedziałam się sporo o aromaterapii, która mnie fascynuje:) Wszystko objaśniała nam osoba komponująca składniki produktów Neal's Yard, bardzo kompetentna Pani. Miałam wiele pytań i na wszystkie cierpliwie odpowiadała. Podzielę się z Wami recepturami niebawem! Są to bardzo proste produkty, nie wymagające sprzętu, ani wielu składników. Kurs trwał wiele godzin, był tak interesujący, że nie mogłam uwierzyć jak szybko musieliśmy kończyć.
Na pewno skuszę się na inne tego typu wydarzenia, polecam.
Wszystko miało miejsce w jednej z moich ukochanych dzielnic Londynu- Covent Garden.


Zdjęcie nie jest robione dzisiaj, ale nawet w deszczowy dzień ten zaułek jest magiczny.
Dostaliśmy dziś spory rabat i kupiłam kilka potrzebnych produktów. Cieszę się na mieszanie olejków. Na zajęciach stworzyłam cudowną kompozycję zapachową, dodałam ją do kremu, nie mogę się doczekać kiedy go użyję.
Uporządkuję notatki i przygotuję kilka ciekawych wpisów,

Wszystkim entuzjastom jogi polecam ciekawy wywiad z Maciejem Wielobobem. Cieszę się, że na zajęcia w Krakowie trafiłam właśnie do niego. Ma ogromną wiedzę i pasję. Słucham go z przyjemnością.

Na koniec jeszcze jeden LINK, poproszono mnie o współpracę i wczoraj ukazał się mój pierwszy artykuł :)
Nie jest to nic odkrywczego, ale tego na Ulicy ekologicznej brakowało. Postaram się o ciekawsze tematy.
Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. o zazdroszczę Ci takiego doświadczenia:) i cieszę się, że podzielisz się trochę ta wiedzą:) gratuluję współpracy-artykuł konkretny i na temat:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na posty o kosmetykach hand-made :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger