Targi beECO w Łodzi 11-13.10

Cześć:)

Dostałam wiadomość od Natalii z Ekokobiety z informacją o eko targach w Łodzi. Natalia zajmuje się dystrybucją kubeczków menstruacyjnych Mooncup, o którym już pisałam. Na targach podając hasło ‘EkoKobieta i blogerki’ będzie można uzyskać 5% rabatu na produkty Mooncup (Stanowisko nr 3).
Przekazuję Wam informacje, które przesłała mi Natalia, może Was zainteresuje.

II Targi Ekologicznego Stylu Życia
"Miejsce, gdzie spotykają się wiodący producenci i dystrybutorzy tego, co eko i bio i okazja do odkrycia nowych smaków i rozwiązań, oraz najnowszych trendów na polskim rynku eko, czyli łódzkie targi ekologicznego stylu życia beECO 2013 połączone z Natura Food 2013 już po raz drugi targi będą gościć w swoim zaszczytnym gronie zgrany zespół EkoKobiet. Sklep EkoKobieta powstał z zafascynowania kubeczkiem menstruacyjnym Mooncup, po to, aby przybliżyć polskim kobietom tajniki eko-alternatyw dla podpasek i tamponów. Uczestnicząc w targach beECO już po raz drugi z rzędu EkoKobiety chcą stworzyć okazję do rozmowy o menstruacji, tej eko i tej nie-eko. 
Dla EkoKobiety nie ma trudnych pytań, ani trudnych odpowiedzi. Ekologia, otwartość na kobiety (i nie tylko) i szacunek dla intymności, a przy tym rzetelne informowanie o zagrożeniach dla zdrowia i środowiska wynikające z używania konwencjonalnych tamponów i podpasek to główne założenia sklepu. 

Podczas targów będziemy promować kubeczki menstruacyjne Mooncup, biodegradowalne podpaski i tampony Organyc i tampony gąbki. Wielorazowe eko-podpaski Naya również będą na naszym stoisku, a prezentować je będzie ‘Pani Naya’ we własnej osobie, czyli Natalia* Miłuńska, właścicielka firmy. 

Ponieważ EkoKobieta nie mogłaby istnieć bez was, jeżeli nawet nie macie zamiaru niczego kupować, a o eko-menstruacji wiecie już wszystko, i tak przyjdźcie pogadać albo po prostu powiedzieć cześć.  Nam będzie miło, a wy w zamian dostaniecie co najmniej trzy pełne uśmiechy! :)."

Poza tym na targach znajdziecie mnóstwo produktów ekologicznych, wytwarzanych z zasadami fair trade, produkty z recyklingu i upcyklingu, wszystko co związane z ochroną środowiska. 
Ciekawie zapowiada się też strefa dla młodych projektantów, którzy będą pokazywać jak stare rzeczy zmieniają swoją funkcję i wykorzystanie. Będą lampy z gazet, torebki czy dywany z filcu, przerabianie butelek pet i wiele innych atrakcji. 

Szkoda, że nie mogę skorzystać z zaproszenia, bo zapowiada się ciekawie. Może ktoś z Was się wybierze? 

Pozdrawiam!


2 komentarze:

  1. Ja będę :)
    Wreszcie coś się dzieje w tej naszej Łodzi.
    Przyjezdych uprzedzam - rozkopują nam kolejne ulice, nie zasypawszy wcześniej rozkopanych, więc uważajcie na korki!
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger