Konkurs Świąteczny z Zielonym Sklepem:)

Cześć!

Jak wspominałam wczoraj mam dla Was kolejną niespodziankę tym razem dzięki stronie Zielony Sklep. Jedna osoba zostanie obdarowana świetnymi nagrodami:)

Czas trwania konkursu 9-20.12.2015

Jakie są zasady?
- W konkursie może wziąć udział każdy obserwator mojego bloga.
- Warunkiem jest także polubienie profilu Zielonego Sklepu na fbKLIK
- Proszę też o napisanie w komentarzu za co najbardziej lubicie Święta? (krótki komentarz 1-2 zdania). Proszę o zostawienie maila co ułatwi kontakt za zwycięzcą, a także nick lub inicjały z fb. 

Udostępnienie konkursu na blogu lub facebooku zwiększa szansę na wygraną:) Proszę o link w komentarzu. 


Regulamin
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka tego bloga a  sponsorem nagród jest  Zielony Sklep.
2. Konkurs trwa od  09.12.2014 do 20.12.2015  do godz. 23:59.
3. W konkursie mogą wziąć udział tylko publiczni obserwatorzy bloga.
4. Na kontakt od zwycięzcy czekam 2 dni. Po upływie czasu wybiorę kolejną osobę.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 2 dni od jego zakończenia. 
6. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). Jaka jest nagroda? 

Herbata Yoga Tea- Radość życia
Książka- Gotuj z ajurwedą
Patanjali - krem upiększający
Mydło chandrika z imbirem i limonką
Pasta do zębów z bazyliąPowodzenia!!


19 komentarzy:

 1. Święta lubię za magiczną atmosferę, która sprawia, że świat choć na chwilę staje się piękniejszy. Wesoły, kolorowy świąteczny korowód ze wszystkimi reniferami, mikołajemi i śnieżynkami przenosi nas w rejony dzieciństwa, wywołując szczery uśmiech i roztapia nawet najbardziej skostniałe serca :)
  Na Fb - lubię jako Małgorzata Ewa Jot
  esy.floresy.fantasmagorie.blog@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja lubię święta za wspólnie spędzony czas z rodziną. Za rozmowy z tatą, gotowanie z mamą, gry bądź filmy z bratem. Jest to moment, w którym możemy się wszyscy zatrzymać, oderwać od przytłaczającej codzienności - pracy, szkoły, studiów. Całe to codzienne zabieganie pozostaje w tyle, a my możemy cieszyć się naszym towarzystwem, zrobić coś razem, chociażby pójść na jakiś zimowy spacer, albo na Pasterkę. Dla mnie to szalenie ważne, bo zdarza się, że nie mamy siebie na co dzień, tylko właśnie od święta. Siostra mieszka za granicą i tak naprawdę święta są główną okazją do jej przyjazdu. Staramy się nacieszyć jej obecnością. Doceniam nasze nocne pogaduchy :) i zawsze sobie wtedy myślę, że bardzo mi jej czasem brakuje. Cieszmy się obecnością naszych bliskich :)
  Na Fb lubię jako Edyta Langer
  edi.langer@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. za magię świąt i wspólnie spędzony czas w grone rodziny :), za choinke , reifery i prezenty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako Anna Derseń
  na fb lubię jako Ewelina Bondar
  Święta lubię za rodzinną atmosferę i pyszne jedzenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta to dla mnie czas zwolnienia tempa...refleksji, zadumy...czas magicznych chwil z bliskimi...zanurzam się wtedy w świat zapachów, smaków...świat zmysłów...za to kocham Święta! Obserwuję jako Beata Dośpiał

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta lubię za to, że cały świat staje w miejscu na tych parę dni, by każdy z nas mógł cieszyć się świąteczną i rodzinną atmosferą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię Święta m.in za to, że jest okazja by ugotować masę wegańskich pyszności w domu. Razem z mama i siostrą tworzymy w kuchni same zdrowe potrawy :) Obserwuję na fb (Dominika Dickahrdt) i instagramie. A profil tego sklepu mam polubiony już od jakiegoś czasu ;)
  d.dickahrdt@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubie święta za to, ze wszystko wydaje mi się lepsze, ludzie milsi, codzienne kłopoty jakoś bardziej błahe. Nie przykry jest mi śnieg czy szaruga za oknem, mam światełka na choince, cieple skarpety i wiem, za niedługo spotkam się z cala rodzina, którą kocham i za którą tęsknię ostatnio niesamowicie ze względu na częste wyjazdy z kraju. Wiem, ze upieczemy z mama ciasto i ze będę mogła spokojnie wypić herbatę z bratem i wysłuchać, co u niego słychać. Spotkam się z przyjaciółmi, którzy na święta zjeżdżają się z całej Polski na Slask i wspólnie dobrze spędzimy czas :)
  Na fb Klaudia Garbacz
  klaudia.garbacz@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie święta to jedyny czas, gdy mogę spotkać się z rodziną rozsianą po całej Polsce. Wtedy też mam chwilę zadumy, nigdzie się nie śpieszę i mam chwilę na to, aby zająć się sobą i bliskimi.
  ann.szreder@gmail.com
  na fb jako Anna S

  OdpowiedzUsuń

 10. Obserwuję jako Sabi S.
  Lubię jako Sabi Si
  Święta lubię za ten spokój, który do nas dociera i przystanek w naszym codziennym biegu.
  Baner: isthemagichereforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Święta kocham (bo lubię to za mało powiedziane) za tę ciepłą atmosferę, dużo dobrego jedzenia i prezenty. A w tym roku szczególnie, bo nie mogę się doczekać, aż mój kot po raz pierwszy zobaczy choinkę i spowoduje katastrofę z jej udziałem ;).

  Lubię jako Alina Neumann.
  allenee1991@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. W świętach najbardziej lubię...kontrasty: chłód za oknem i gorące serca rodziny, groch z kapustą, podniosłość chwil i kulinarną rozpustę !

  Lubię jako Mariola W.
  udostępniłam: https://www.facebook.com/mariola.wisniewska.313?fref=hovercard
  obserwuję jako Mariola
  mariola.wisnie[małpa]gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Lubię święta za czas spędzony z najbliższymi, za chwile wytchnienia i za to, że po prostu są.

  obserwuję jako: kalachimea
  lubię jako: Edyta Kalachim
  udostępniłam: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010616111390
  mail: kalachimea@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Święta lubię za mroźny krajobraz w moich pięknych Bieszczadach; mojego tatę, który podczas kolacji Wigilijnej stara się zaśpiewać "Cichą noc"(różnie mu to wychodzi ;))i za przepyszną kutię mojej babci :)
  Lubię jako Justyna P.
  mail: justyna.pietryszak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Moją ulubioną rzeczą, która nadaje magii temu okresowi są wspólne świąteczne posiłki - pyszne, rozgrzewające herbaty, słodkie ciastka i sezonowe warzywa. Nie od dziś wiadomo że wspólne jedzenie zbliża ludzi, a zwłaszcza jeśli jest to coś zdrowego i pysznego :)

  Lubię na fb jako Paulina K
  Obserwuję jako: Paulina Anna

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam święta za to, że jesteśmy RAZEM, wszystko nagle nabiera jakiejś nieopisanej magii, a zwykły uśmiech ma inny wyraz. Kocham zapach żywej choinki, blask światełek, tradycję opłatka, która ma moc, odpoczynek, rozmowy, wspomnienia i obdarowywanie bliskich, które rozbudzi ich serce, a słowo "dziękuję" rozświetli także moje serce - dawanie jest lepsze niż otrzymywanie, radość stokroć większa. Udostępnione, lubię jako Anna K******* fotox@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Święta lubię za ich cudowną, magiczną atmosferę. Za czas na spokojne spotkanie się z rodziną, oderwanie się od codzienności, możliwość zjedzenia pysznych potraw, które w żaden inny dzień nie smakują tak dobrze, biały puch za oknem i pięknie brzmiące kolędy. Za magię tej chwili :)

  Obserwuję jako Marcepanka
  Lubię jako Marcepanka Blog
  Baner: http://marcepanka.blogspot.com/
  Mail: marcepankablog@op.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger