"Pełnia życia" Agnieszka Maciąg

Cześć!

Książki Agnieszki Maciąg przyciągają dobrą energią. Autorka pisze je przez pryzmat swoich doświadczeń, jej mąż robi piękne zdjęcia. Wszystko jest szczere, spójne i sprawia, że sięgam po każdą nową książkę. "Pełnia życia" jest zbiorem przemyśleń dotyczących życia blisko natury, samoakceptacji i odnajdywania siebie w dzisiejszej rzeczywistości.
Pełnia życia - opis książki:

Inspirujący, autobiograficzny poradnik jednej z pierwszych polskich top modelek, którym udało się zrobić międzynarodową karierę. "Pełnia życia" to nie tylko opis jej doświadczeń, zawodowych sukcesów, wspinania się po szczeblach kariery, licznych podróży, ale przede wszystkim historia o poszukiwaniu szczęścia. Autorka dzieli się z czytelnikiem swoimi przemyśleniami na temat odnajdowania siebie, poczucia spełnienia, a także akceptacji siebie oraz otaczającej nas rzeczywistości.

Agnieszka Maciąg analizuje poszczególne etapy swojego życia, które podzieliła na trzy części: "Moja podróż", "Moje mapy" i "Moje odkrycia". Celem książki jest niesienie czytelnikowi optymizmu, życiowej energii i siły potrzebnej do przezwyciężania codziennych wyzwań. 


Autobiobrafia odnosi się do wielu znaczących chwil i punktów zwrotnych w życiu. Są blaski i cienie świata modelingu, życia na emigracji robieniu kariery w Stanach. To bardzo emocjonalne wspomnienia i historia kobiety pełnej obaw i wewnętrznych barier, która odnalazła szczęście i spokój. 
Wiele pisze o swojej diecie, praktyce jogi i wierze w Boga. O sile pozytywnego myślenia, radzeniu sobie ze złymi nawykami. 

Opowiada o sukcesach i ciężkich chwilach. Pokazuje drogę duchowego przebudzenia. Nie brakuje ciekawych anegdot z życia. Autorka chwytała się wielu desek ratunku, żeby znaleźć szczęście. To książka pełna wiary, ale nie jest przesadnie duchowa, skupia się na poprawie samopoczucia. Nie przekonuje mnie w pełni, niektóre historie mają dozę naiwności,  mimo to widać szczerość autorki i chęć podzielenia się swoją przemianą duchową. 

To inspirująca pozycja to trzymanie na półce i częstego zaglądania. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Niby już to wszystko słyszałam, ale podane w takiej formie, bardzo mi się podoba. 
"Każda z nas jest w podróży życia. I każda niesie często nielekki bagaż doświadczeń. Nikt nie zrozumie kobiety tak dobrze jak druga kobieta. Dlatego wspierajmy się. Dzięki temu będzie nam łatwiej. A skorzystamy na tym nie tylko my, ale również nasze dzieci i nasi mężczyźni."
Książkę znajdziecie TUTAJ.Czytaliście? Lubicie takie poradniki? 

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger