Nowy Health Box

Cześć!

Pudełka z comiesięczną subskrypcją są  bardzo popularne, mnie najbardziej interesują te ze zdrową żywnością. Jedzenie zawsze się przyda, a dodatkowo można poznać nowe smaki. Z miesiąca na miesiąc jestem z niego coraz bardzo zadowolona:) Co kryje się w nowym Health Box



W pudełku znajduje się minimum 6 produktów, a cena pojedynczego pudełka to 55,99 zł. To dobra cena w porównaniu do innych pudełek tego typu. Możecie zamówić pojedyncze pudełko Health Box lub wybrać 3- lub 6-miesięczną subskrypcję. Na hasło "ekocentryczka" otrzymacie 5 % zniżki. 

Zawsze jest coś na dobry obiad- tym razem makaron z grochu i zupa koperkowa. Do tego mąka płaskurka, zapomnianego zboża. Jadłam niedawno pyszny chleb z płaskurki i spróbuję zrobić podobny. To najstarsza odmiana pszenicy, ale nie ma nic wspólnego z obecnie modyfikowaną pszenicą. Płaskurka ma właściwości lecznicze i zawiera cenne aminokwasy- fenyloalaninę, tyrozynę, metioninę, izoleucynę- aminokwasy egzogenne, których organizm nie może sam wytworzyć. 



I coś na deser chrup topinambura bardzo lubię, podobnie jak migdały z ksylitolem, chilli i solą. Resztę chętnie spróbuję. 
Coraz więcej jest zdrowych przekąsek, nawet w marketach pojawiają się zdrowsze alternatywy bez cukru. Mimo to w TV nie ma co liczyć na reklamy zdrowych produktów, trzeba być czujnym na zakupach. 



Lubicie takie subskrypcje? 

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger