Health box- energetyczne przekąski

Cześć!

Chyba każdy lubi miłe niespodzianki, Helth Box zapewnia mi ją co miesiąc. Każda nowa edycja kryje w środku ciekawe, zdrowe produkty. W każdym jest ich minimum 5. Zawsze produkty są trafione, odkrywam nowe smaki. Co znalazłam w środku tym razem? 
Cocoa ma świetne surowe czekolady i duży wybór orzechów i bakalii a surowej czekoladzie. Niedawno pojawiła się też czekolada kokosowa. Jest bardziej zbliżona do mlecznej i słodsza. Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam czekoladę, ale na te nerkowce się skuszę. Podobnie jak na baton warszawski, jeszcze ich nie jadłam. Wersja truskawka, burak i guarana brzmi smacznie:) 
Chias ma nowe smaki, owocowe mnie nie powalają, niedawno próbowałam wersji z kurkumą i była pyszna. Teraz poluję na cynamon. 
Masło orzechowe z chili od razu poszło w ruch. Kiedy odebrałam paczkę akurat byli znajomi i zaczęli testowanie. Podobno pyszne. Ja wybieram masło migdałowe, orzechowe oddaję dalej. Primavika się stara i wypuszcza dużo nowości:) 

Guarana przyda się do koktajli i kulek mocy, chyba nigdy jej nie miałam. Yerba mate lubię i na pewno wypiję:) 
Dla zainteresowanych kod zniżkowy- healthbox05. Jestem zadowolona z tego boxa, będę teraz w rozjazdach i zdrowe przekąski się przydadzą. 
W pudełku znajduje się minimum 5 produktów, a cena pojedynczego pudełka to 55, 99 zł. To dobra cena w porównaniu do innych pudełek tego typu. Możecie zamówić pojedyncze pudełko Health Box lub wybrać 3- lub 6-miesięczną subskrypcję. 

Znacie te produkty?

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger