JOGA & KUCHNIA ROŚLINNA- ZAPRASZAM NA PRZEDŁUŻONY WEEKEND NA MAZURACH

Cześć!

Rezerwujcie czas dla siebie w kalendarzu i odliczajmy wspólnie dni do naszej wyczekiwanej duchowo-cielesnej uczty. Razem z Eli Wierkowska YOGA zapraszamy na wspólny wyjazd z jogą i roślinnym gotowaniem. Był taki moment kiedy jeszcze się nie poznałyśmy a już wiedziałyśmy że chcemy robić ze sobą warsztaty ;) I właśnie nadchodzi ten moment kiedy pierwszy raz możemy zaprosić Was na nasz wspólny warsztat w Folwarku Bielskie! 

Obie wiemy że z zamiłowania do holistycznego trybu życia można stworzyć wiele dobrego, dlatego chcemy dzielić się naszą pasją do życia w pełni i w zgodzie ze sobą.

Zapraszamy na warsztat MOCY czyli przedłużony lutowy weekend na Mazurach. Podczas warsztatów dowiecie się, jak joga może pomóc Wam w odnalezieniu wewnętrznego piękna i poprawie kondycji ciała i ducha. Idealnym uzupełnieniem będzie pyszna sezonowa kuchnia, w której Daria pokaże Wam jak przygotowywać pełnowartościowe posiłki z sercem i pasją.
Zadbamy o Wasze zmysły, racząc Cię muzyką, przepyszną roślinną kuchnią, masażami, ciepłem przy kominku i słowem. 


ZAKWATEROWANIE:
FOLWARK BIELSKIE
Folwark Bielskie to trzy budynki położone na 1,5 ha posesji w niewielkiej wsi na pograniczu Mazur Garbatych. Do dyspozycji gości oddana jest nowoczesna stodoła z przestronnymi pokojami i częścią wspólną. Tuż za bramą Folwarku leży piękne, ciche i niezwykle czyste jezioro:)
Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe.
http://www.folwarkbielskie.pl/

KUCHNIA ROŚLINNA:
Ekocentryczka by Daria Rogowska
Z wykształcenia masażystka i fizjoterapeutka, z pasji propagatorka zdrowego, roślinnego jedzenia. Pragnie pokazać, że wegańska kuchnia może być prosta, zdrowa i sycąca. Skupia się na poszukiwaniu nowych smaków, zapachów i estetyki w kuchni.
Nieustannie poszukująca i rozwijająca swoje pasje. Ma potrzebę dzielenia się pozytywnym i naturalnym podejściem do życia. W kuchni ceni prostotę, lubi gotować nie spędzając całego wolego czasu w kuchni. Wierzy, że jedzenie może być lekarstwem i powinno nas odżywiać. Nie skupia się na kaloriach, z jedzenia czerpie wiele przyjemności fizycznych i duchowych. Ceni wspólne posiłki i gotowanie w większym gronie.

JOGA:
Eli Wierkowska - pasjonatka jogi w każdym wydaniu. Miłośniczka podróży małych i dużych. Dziewczyna która obrała jogę jako sposób na poznanie siebie i opanowanie codziennego natłoku myśli. Joginka z certyfikatem jogi metodą Iyengara, vinyasa flow oraz terapeutka Jogi Śmiechem. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, w Warszawie i nie tylko, uczy na wyjazdach, warsztatach, eventach i w biurach... . Dla początkujących, praktykujących, dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo:)
Na co dzień szlifuje i pogłębia praktykę Mysore w duchu Ashtangi oraz nauczanie na zajęciach nauczycielskich w Warszawie, podczas warsztatów i konwencji wyjazdowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Indiach i USA.

Plan warsztatu*
czwartek:
... przyjazd
17:00-18:30 regeneracyjna sesja asan
18:30 kolacja i rozmowy wieczorne joginów:)

piątek-sobota:
7.30-9.00 energetyczna sesja asan
9.30 śniadanie
10:30 spacer medytacyjny/ćwiczenia oddechowe
13.30 obiad
16.30-18.00 regeneracyjna sesja asan
18.30 kolacja i rozmowy wieczorne joginów:)

niedziela:
7.30-09.30 energetyczna sesja asan
9.30 śniadanie
11:30 spacer medytacyjny/ćwiczenia oddechowe
12:30 zupa
.... wyjazd
* plan warsztatów może ulec małym zmianom.

CENA
999,-/os. przy wpłacie zadatku do 15.01
1199,-/os. przy wpłacie zadatku po 15.01.

Zawiera:
- nocleg (3 noce)
- nieograniczony dostęp do napojów, posiłki roślinne oraz materiały i konsultacje
- zajęcia jogi i niezbędny sprzęt do jogi
+ gwarantowana dobra energia!

Dojazd we własnym zakresie.

*Minimalna ilość osób 8. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęcia w momencie nie zebrania minimalnej ilości osób.
W celu zarezerwowania miejsca na wyjazd należy wysłać maila: jogiczni@gmail.com oraz wpłacić zadatek* w wysokości 600,- PLN.
Numer konta podam w mailu zwrotnym.
*Zadatek jest kwotą bezzwrotną.

Eli Wierkowska
501954712
jogiczni@gmail.com

Czekamy na Was!
Eli & DariaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger