Dleczego lubię kupować u polskich rzemieśliników- Pakamera

Cześć!

Lubię małe firmy, lubię kiedy moje pieniądze trafiają prosto do producenta. Mamy świetne marki robiące naturalne kosmetyki, ciekawą biżuterię, ubrania..to unikatowe i często świetne jakościowo produkty. Jeśli potrzebuje czegoś co mogę kupić i polskich rzemieślników, robię to. 

Zdecydowanie najczęściej szukam takich produktów online. Pakamera mi to ułatwia, zbierając wielu producentów w jednym miejscu. Od kiedy mają dział beauty zaglądam tam częściej. Odkryłam tam wiele ciekawych marek. 

Dzięki "modzie" na minimalizm mocno ograniczyłam ilość rzeczy, a każdy zakup jest dobrze przemyślany. Lubię wydawać pieniądze na ciekawe usługi, wyjścia do dobrych wegańskich miejsc, podróże. To mnie cieszy. Jestem dumna z naszych twórców, którzy ciągle zaskakują czymś pięknym. 

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma ulubionymi markami z Pakamery, śledzę i mam już trochę pięknych rzeczy w ich logo.


MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA TO MAŁA RODZINNA MANUFAKTURA MYDLARSKA ZAŁOŻONA PRZEZ SIOSTRY ANIĘ I ULĘ BIELUŃ W POŁOŻONYM NA PÓLNOCNYM-ZACHODZIE KRAJU KAMIENIU POMORSKIM. OFERUJEMY PORZĄDNE, RĘCZNIE WYRABIANE MYDŁA I KOSMETYKI. DOBRE SUROWCE, DOBRE RZEMIOSŁO I CIĘŻKA PRACA- TO NASZ TAJNY PLAN NA SUKCES:)

Od dziewczyn miałam już prawie wszystko i bardzo lubię te produkty:) 

Soyoosh to pachnące, robione ręcznie świece. Ekologiczny wosk sojowy i ulubione olejki eteryczne, zamknięte w szklanych, aptecznych słoikach.Zieliński BAGS to mocny rockowy styl, proste geometryczne wzory i odważny design. Szyjemy torby, worki, plecaki i nerki. Jednak to, co dla nas szczególnie ważne, to prowadzenie etycznego biznesu, z poszanowaniem konsumentów oraz każdej pracowniczki i pracownika. Tworzymy wartościowe miejsca pracy i szanujemy prawa zatrudnionych w naszej firmie. Nasze torby są stylowe i trwałe, mimo że do produkcji żadnej z nich nie wykorzystujemy naturalnej skóry. Ważne jest dla nas również dbanie o środowisko - stąd pomysł na wykorzystanie jako surowca używanych dętek rowerowych. Marcin potrafi tchnąć w każdą z nich nowe życie


Vander jewelry to ręcznie robiona biżuteria. Minimalistyczna z nutką boho, w niewymuszonym i niebanalnym stylu, przyciągająca spojrzenia. Vander Girls, czyli dziewczyny utożsamiające ducha marki, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty.KOPI to projektantka, która używając zaskakujących form oraz materiałów, tworzy wyjątkowe projekty, kolo których nie przejdziesz obojętnie.


GAU great as You, to niezależna polska marka odzieżowa, stworzona dla bezkompromisowych osób. Wyznajemy zasadę, że cała sztuka polega na tym, aby się dobrze ubrać a nie przebrać. Projektując nasze kolekcje nie skupiamy się na trendach tylko na tym aby pozostać wiernymi sobie. Ubrania GAU są minimalistyczne, wygodne a jednocześnie dobrze skrojone i uszyte z doskonałej jakości materiałów. Made In Poland to make You happy.Lubicie polskie produkty? Jakie marki polecacie? Czasem jeszcze daję zarobić sieciówkom, ale najczęściej sięgam po polskie marki. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger