EKOCUDA W WARSZAWIE 21-22.04

Cześć!

To już kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych- EKOCUDA Minioną, trzecią edycję targów odwiedziło blisko 11 000 osób! 
Na targach swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawią się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.


Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z poszanowaniem dla otaczającego świata.
Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami czy wykłady dedykowane zdrowiu.
Ideą targów jest stworzenie wyjątkowego cyklicznego wydarzenia prezentującego i przybliżającego polskie i zagraniczne marki kosmetyków naturalnych, tworzonych z pasją i miłością do natury oraz zdrowego stylu życia.
Targi to idealne miejsce dla firm i wystawców, którzy mają doskonałą okazję do zaprezentowania bezpośrednio swoich produktów. Odwiedzający zyskują możliwość poznania z bliska wyjątkowych, często niszowych, marek kosmetyków naturalnych i zrozumienia fenomenu ekokosmetyków.
Bardzo lubię takie wydarzenia, to dobra okazja do spotkania twórców ulubionych naturalnych produktów. Targi są organizowane w centrum Warszawy, w pięknym wnętrzu Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.  
Wybieracie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger