Foreo Luna Mini 2

Cześć!


Wieloetapowe, dokładne oczyszczanie skóry to sedno mojej pielęgnacji. Nie wyobrażam sobie położyć się spać z resztkami makijażu i zanieczyszczeń na twarzy. Lubię ten element pielęgnacji. Od dłuższego czasu codziennie wieczorem do mycia twarzy używam szczoteczki sonicznej FOREO, w wersji Luna Mini 2.  

3-strefowa szczoteczka do twarzy LUNA mini 2 została wykonana z przyjemnego w dotyku miękkiego silikonu. Do wyboru jest osiem regulowanych poziomów intensywności T-Sonic, a więc jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry (nawet tej delikatnej i wrażliwej).


Lubię dotyk swojej skóry po umyciu. Szczoteczka LUNA delikatnie, ale skutecznie usuwa martwy naskórek i  zanieczyszczenia, odblokowuje pory z pozostałości makijażu, a przy delikatnie tym peelinguje skórę nie podrażniając jej. Wypustki FOREO masują skórę i poprawiają jej krążenie. Wszystkie kosmetyki nałożone na tak przygotowaną skórę lepiej się absorbują i znacznie lepiej działają.
Przód Luny służy do mycia skóry, tył natomiast do masażu ujędrniającego. Sprawia, że krem czy serum zostaje wchłonięte o wiele lepiej. 

Czy szczoteczka rzeczywiście oczyści skórę lepiej niż klasyczne mycie? 

Drgania sprawiają, że pory zostają odblokowane, a skóra lepiej oczyszczona. Kluczowy jednak jest czas mycia skóry. Nie uważam, żeby szczoteczka mogła sprawić, że skóra będzie nieskazitelna. Program mycia skóry przez dwie minuty sprawia, że skóra rzeczywiście jest dobrze oczyszczona. Rzadko myjemy skórę tak długo za pomocą dłoni. 

Dlaczego jestem zadowolona ze szczoteczki?

To delikatny sposób na dokładne oczyszczenie skóry. Nie podrażnia, dobrze oczyszcza i łatwo się czyści. Antybakteryjny sylikon posiada certyfikat FDA. 

Nie ma konieczności wymiany główek, sylikon myjemy pod wodą i bez obaw możemy myć nią twarz nawet na zmianę z koleżanką czy partnerem. 

Skóra jest dobrze oczyszczona,szczególnie w strefie T. Po masażu szczoteczką skóra jest bardziej napięta. Dłuższe stosownie wpływa korzystnie na jędrność skóry. Regularny masaż pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek mimicznych.

Testowałam ją z różnymi produktami do mycia skóry, najlepiej sprawdzają się z nią łagodne emulsje do mycia twarzy. 

Dużym atutem Luny jest to, że nie trzeba ładować jej zbyt często. Wystarczy to zrobić raz na siedem miesięcy. Wygodnie się jej używa, ładnie wygląda w łazience. Jestem zadowolona z jej działania. 

Podsumowując- skóra umyta delikatnym produktem myjącym i szczoteczką soniczną FOREO jest dobrze oczyszczona i bardziej jędrna. Dodatkowo produkty pielęgnacyjne jak maska, serum czy olejek wchłaniają się o wiele skuteczniej.  Absolutnie uwielbiam i używam codziennie! Korzystacie ze szczoteczek sonicznych FOREO?

Pozdrawiam,

Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger