Last week #64

Cześć!

Niedawno przyszła do mnie paczka od Dr Pelc pełna zdrowego jedzenia.  Znalazłam w niej płatki, orzechy, super foods, olej kokosowy, pastę w orzeszków ziemnych i wiele innych rzeczy:) Pewnie wystarczy nam zapasów na całą zimę i codzienne zdrowe śniadania. Mam w planie kilka ciekawych połączeń, na pewno niebawem pojawią się pomysły na śniadania. Lubię owsianki i jaglanki, ale zdecydowanie muszą się często zmieniać, nie lubię ciągle jeść tego samego. 







Świece soyoosh umilają mi długie wieczory. To mała Polska marka produkująca świece sojowe z naturalnymi olejkami eterycznymi, robione ręcznie w domowym studio w Warszawie. Powstają z poszukiwania małych i dużych przyjemności, relaksu i chwili dla siebie, tęsknoty za naturą. Taki opis do mnie przemawia. 

Mam dwie świece jedną o zapachu Bourbon Rose, o przyjemnym różanym zapachu i Golden Hour o ciepłym ziołowym aromacie. Świece długo się palą i nie pachną zbyt intensywnie. Dają przyjemny, delikatny zapach. Bardzo je polubiłam:) Lubicie naturalne świece?




We Wrocławiu jest już kilka sklepów Helfy z naturalnymi kosmetykami i zdrową żywnością. W tym tygodniu otwiera się kolejny, na pewno zaglądnę. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają w dniach otwarcia- KLIK :)




Serial którym się zachwycam:) Pewnie dlatego, że lubię rodzinę Królewską i kostiumowe produkcje. Nie ma w nim wiele akcji, ale nawet znając historię Królowej można dowiedzieć się czegoś nowego. A Wy jakie seriale polecacie? 




Kolejna premiera mojego męża, każda kolejna sztuka jest coraz lepsza. Ta podobno jest najlepsza ze wszystkich, cieszą mnie takie opinie:) 




Linki do plecenia:) 






Udanego tygodnia!
Daria



3 komentarze:

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger