Health box- pudełko ze zdrową żywnością

Cześć!

Pudełka z comiesięczną subskrypcją są  bardzo popularne i można zamówić w nich wszystko. Mnie najbardziej interesują te ze zdrową żywnością. Jedzenie zawsze się przyda, a dodatkowo można poznać nowe smaki. Co kryje się w styczniowym Health BoxW pudełku znajduje się minimum 6 produktów, a cena pojedynczego pudełka to 55,99 zł. To dobra cena w porównaniu do innych pudełek tego typu. Możecie zamówić pojedyncze pudełko Health Box lub wybrać 3- lub 6-miesięczną subskrypcję. Na hasło "ekocentryczka" otrzymacie 5 % zniżki. 
W środku znalazł się między innymi surowy, wegański baton z masłem orzechowym. Bardzo smaczny:) Drugą zdrową przekąską są owoce miechunki peruwiańskiej, która ma dużą zawartość witaminy C i warto sięgać po nią zimą. Poza tym kilka produktów marki Fresano- czarny niełuskany sezam, mąka migdałowa, nasiona chia i słonecznik. Poza mąką migdałową znałam wszystkie produkty, ale często je kupuję i cieszę się że do mnie trafiły.
Pudełko bardzo mnie zainteresowało, dostałam produkty które lubię w niższej cenie. 
W pudełku znajdziecie listę wszystkich produktów z opisem i ceną, a także przepis, w którym wykorzystane są produkty z boxa. Mam w planie zrobić krakersy z nasionami chia:)
Lubicie takie boxy? Zdecydowanie najlepsza jest comiesięczna niespodzianka i oczekiwanie na prezent:) 

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger