Targi ELLE ZEN & EKOTYKI już 26.10 w Krakowie!

Targi ELLE ZEN & EKOTYKI już 26.10 w Krakowie!
Z okazji 25-letniej obecności magazynu ELLE na polskim rynku redakcja organizuje bardzo ciekawe wydarzenie- targi dla ciała i ducha ELLE Zen!

Wspólne z Ekotykami targi są wyrazem troski o dobrostan cielesno-duchowy i mają na celu promocję produktów i aktywności, które pomogą odwiedzającym zadbać o siebie, bliskich i środowisko. 
26 października w Forum Wydarzeń w Krakowie Elle Polska i EKOTYKI zaprezentują wyselekcjonowane marki, które ułatwią świadome i zdrowe dbanie o siebie i świat w ujęciu holistycznym. 
Na targach znajdziecie kosmetyki, naturalne suplementy, zioła, olejki eteryczne, biżuterię, akcesoria wspomagające relaks i dobre samopoczucie i wiele innych wspaniałości dla ciała i ducha. 

 Oprócz zakupów zapraszamy do Strefy ZEN na wykłady i warsztaty!
- każdy odwiedzający targi ELLE ZEN będzie mógł skosztować naparów ziołowych marki Essences 🍵
- Marta Krupińska, redaktorka urody ELLE, opowie o swojej nowej książce: „Polish Beauty” (spotkanie otwarte)
- warsztat jogi twarzy poprowadzi Marta Kucińska z Jogi Piękna
- warsztat perfumiarski, na którym będzie można stworzyć własne perfumy. Warsztat poprowadzi Kasia Stryczniewicz twórczyni marki KASIA RAW- naturalnych olejków eterycznych jakości terapeutycznej
- wykład o systemie czakr i kanałach energii zwieńczony krótką medytacją, która zapewni głębokie odprężenie i wyciszenie - prowadzony przez Lenę Biel (Rozwój Świadomości)
  • na koniec będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncercie mis i gongów tybetańskich 😌 Relaksacyjny koncert trwać będzie około 45-60 minut i odbędzie się w pozycji leżącej na karimatach. Zagra dla Was  Dorota Kowalska z NuTao - Harmonia dźwięków.
Zapisy na aktywności i więcej szczegółów na stronie wydarzenia: 


Targi odbędą się w sobotę 26 października w godzinach 11:00-19:00  w Krakowie, na parterze Forum Wydarzeń czyli dawnego Hotelu Forum przy ul. Marii Konopnickiej 28.
Bilety online:
Świetne wydarzenie! Warto się wybrać:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger