Chcesz jeść zdrowiej? Zrób to. Chętnie Ci w tym pomogę :)


Ile miłości można dać sobie samemu, obdarowując się posiłkiem, który da Ci wszystko co najlepsze? Naturalne produkty, świeże owoce i warzywa, zielenina, orzechy. 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia to tak niewiele, żeby zacząć dbać o swoje zdrowie. Szybko poczujesz poprawę zdrowia i samopoczucia.
Zrób to. Chętnie Ci w tym pomogę :)


We wrześniu wydałam ebooka, w którym znajdziesz ponad 50 prostych, roślinnych przepisów, które pomogą Ci urozmaicić dietę i jeść zdrowiej. Ten e-book jest dla wszystkich, którzy chcą poświęcić czas na przygotowanie pysznych posiłków i deserów. Dać sobie to co najlepsze.Tworząc tego e-booka, myślałam o dziewczynach, które często do mnie piszą. Chcą jeść zdrowo, schudnąć, poczuć się dobrze w swoim ciele. Chciałabym, żeby każda z Was czuła się piękna i pokochała siebie teraz. Wyznaczanie sobie małych kroków i dążenie do lepszego życia jest dobrym celem. Pisząc lepsze życie, mam na myśli nie to jak produktywne są nasze dni, ile można wycisnąć z każdej doby. Przede wszystkim mam na myśli – kochać.

Wkładam duży ładunek energetyczny w każdą czynność od porannych godzin, bo poranki
to moja ulubiona część dnia. Będzie mi miło, jeśli będę miała mikro udział w dobrym początku Twojego dnia. Przygotowałam kilka moich ulubionych propozycji śniadaniowych, przekąsek, obiadów, deserów. Przygotowanie posiłku to mała ceremonia, która procentuje. Kiedy zjem coś pysznego i pięknie podanego, mam lepszy dzień, nawet jeśli przez resztę dnia nie mam tyle czasu na celebrowanie posiłków. Spis treści i więcej informacji o ebooku znajdziecie- TUTAJ.
 

Co daje Ci zdrowe odżywianie? Dla jednych to ochrona przed chorobami, dla innych sposób na zachowanie dobrej formy. Niezależnie od motywacji warto pamiętać, co skłoniło Cię do zmiany nawyków. Zapisz swoje cele i wracaj do nich, kiedy jest Ci ciężko. Zdrowe nawyki z czasem będą naturalne. Pomoże Ci z tym "Roślinne gotowanie" :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger