Last week #69

Cześć!

Zima jest piękna, w mieście nie koniecznie, ale wystarczy pojechać na krótką wycieczkę, żeby cieszyć się takimi widokami. Magia. Oblodzoną trasą pod górę idzie się całkiem przyjemnie:) W takiej scenerii można sobie wiele przemyśleć. Już dawno nie widziałam tak pięknej zimy jak w tym roku. 
Wisłaki to marka produkująca ubrania z organicznej bawełny. Powstają w Polsce, a bohaterami nadruków są nadwiślańskie zwierzaki będące pod ochroną. To między innymi zimorodek, wydra, jeż, kret, bielik, kormoran i kilka innych. Stylistyka matki opiera się na monochromatycznych czerniach i bielach. 
Jak udowadniają moda może być narzędziem do przekazania wartości, a nie tylko potrzebą kupowania kolejnych ubrań. Podoba mi się ten przekaz. 

Zwierzaki są urocze i jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań. Koszulka jest zrobiona z wysokiej jakości bawełny i czuję, że będzie nie do zdarcia. Wybrałam białą bluzę i mam nadzieję, że trochę mi posłuży:) 

Ostatnio w zestawieniu poradników polecałam książkę Agnieszki Maciąg, teraz czytam jej najnowszą pozycję. "Pełnia życia" już mi się podoba. Jak skończę napiszę o niej więcej. 
Polecacie jakieś ciekawe książki do czytania? Wprawdzie mam spory stos do przeczytania, ale lista ciekawych książek zawsze się przyda.Jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio jadłam- surowy, wegańskie ser z nerkowców, według przepisu z książki My New Roots. Zrobiła mi go koleżanka, teraz sama muszę podjąć próbę:) 
Kupiłam ostatnio kilka biletów na koncerty w Narodowym Forum Muzyki. Pierwszy w tym roku za mną. W ogóle we Wrocławiu zbliża się kilka ciekawych koncertów i wydarzeń:) Linki:
EKOCUDA tym razem planuję się pojawić na Targach Kosmetyków Naturalnych. Patronuję temu wydarzeniu i w bliżej targów na pewno podam więcej szczegółów. 

Karma wraca- warto przeczytać i żyć w zgodzie z własnym sumieniem.

Kobiecie kręgi kolejny ciekawy tekst u Blimsien. Uwielbiam Justynę. Nadrabiajcie, jeśli nie czytałyście jej wcześniej.

Trochę o minimalizmie - posłuchajcie co mówi Maja.

Teledysk mistrz, nie mogę się napatrzeć. 


Udanego tygodnia!
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger