Last week #70

Cześć!


Lubię takie prezentanty, a ECO&well rozpieszcza mnie regularnie:)  Polecam ten sklep, chętnie tam zamawiam, paczki są pięknie pakowane i jest tak kilka moich ulubionych marek. Kremy do rąk marki YOPE podobnie jak mydła urzekają pięknym opakowaniem. Metalowe tuby to jedno z ładniejszych opakowań. Kremy są lekkie i bardzo dobrze nawilżają skórę. Za jakiś czas napiszę o nich więcej. Ecoloré to marka kosmetyków do makijażu w 100% mineralnych. Wysoka jakość składników naturalnego i mineralnego pochodzenia sprawia, że kosmetyki Ecoloré są całkowicie zdrowe i bezpieczne dla skóry. Oprócz czystych materiałów, z których są wytwarzane, równie ważne jest to, czego nie zawierają. Nie znajdziesz w nich zbędnych wypełniaczy, emolientów, polimerów, czy konserwantów.

Mam całkiem sporo ich minerałów i liczę, że zapewnienia producenta okażą się prawdziwe. Otworzyłam je od razu i na razie jestem zadowolona, dam znać. Znacie te kosmetyki? Mango Mama nowa miejscówka we Wrocławiu serwująca Indyjską kuchnię. Wybrałam się tam w tym tygodniu ze znajomymi. Piękne wnętrze i pyszne jedzenie. Na pewno tam wrócę, lubię takie ciepłe i orientalne smaki. Wybór w karcie trochę za duży. Nie jest to wegańskie miejsce, ale wszystko można skomponować tak, żeby zjeść roślinny posiłek. Od dawna miałam ten film na liście do obejrzenia. Sully to historia pilota, który kilka lat temu wylądował uszkodzonym samolotem na rzece Hudson. Każdy słyszał o tym zdarzeniu, bo wszyscy pasażerowie przeżyli, ale ciekawe są losy kapitana po zdarzeniu. Polecam obejrzeć. Niby wiadomo jaki będzie koniec, a film trzyma w napięciu. Tom Hanks świetnie wciela się w główną rolę. Trailer zobaczycie TUTAJ
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to film w klimacie filmu "Rzeź" Romana Polańskiego. Akcja dzieje się w jednym mieszaniu, w czasie wspólnej kolacji grupa znajomych w ramach zabawy upublicznia swoje smsy i rozmowy. Jest mocno życiowo, monetami zabawnie. Zakończenie dla mnie jest smutne, ale to już każdy sam musi ocenić. Bardzo polecam- KLIK.
Linki do sprawdzenia:

Akademia opowieści na wypadek gdyby ktoś chciał sprawdzić się w pisaniu.

Eko Cuda Targi Kosmetyków Naturalnych odbędą się 23-24 kwietnia w Warszawie, ja się wybieram:)

Czym kierują się włamywacze, przy wyborze mieszkania czy domu do obrabowania

Korek na ścianie- inspiracje. 


Udanego tygodnia!
DariaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger