Wrocław- tu lubię zaglądać

Cześć!

Na mapie Wrocławia jest wiele ciekawych punktów. Sporo tu miejsc z klimatem, wegańskich, zdrowych, tworzonych przez ciekawych ludzi w pasją. Lubię do nich zaglądać. Ciężko wybrać kilka miejsc, ale przedstawiam te, które najbardziej pasują do tematyki bloga, na inne jeszcze przyjdzie czas:)

Natura Rzeczy to sklep/galeria promująca sztukę i design młodych twórców z Polski. Znajdziecie tam wiele pięknych przedmiotów do aranżacji wnętrz, codziennego użytku, dekoracji. Są tak świetne plakaty, biżuteria, świece, kosmetyki marki Hagi i wiele, wiele pięknych przedmiotów.  
Trafiłam tam dzięki warsztatom, które często organizują. Robiłam już las w szkle i makramy, na pewno zapiszę się na kolejne. 
Natura Rzeczy mieści się na Nadodrzu, przy ulicy Jagiellończyka 24. Koniecznie zajrzyjcie:)


Machina Organika moje ulubione wegańskie miejsce we Wrocławiu. Można wstąpić po koktajl na wynos, pyszne ciasta i zdrowe wegańskie jedzenie. To ładne miejsce znajdziecie blisko rynku przy ulicy Ruskiej. Polecam, Machina Was nie rozczaruje:)


EkoPestka to uroczy sklepik ze zdrową żywnością i naturalnymi produktami na ul. Św. Antoniego. Najczęściej kupuję tam wyjątkowe oliwy, octy i kremy balsamiczne, których nie można znaleźć w innych miejscach. Polecam krem balsamiczny z syropem z daktyla i wyciągiem z fig, albo krem balsamiczny z gruszek. Sałatki z nimi smakują jeszcze lepiej:)

Urban Vegan pierwszy wegański market w Polsce. Fajny ten Wrocław, wszystko jest pod ręką. W Urban Vegan jestem bardzo często. Kupuję tak głównie Yogi Tea, tempeh, tofu, mleko roślinne. Zawsze są tam ciekawe słodycze, przekąski, napoje. Wolę patrzeć w zdrowszą stronę, ale czasem skuszę na na jakąś nowość. 
Znajdziecie tam też wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, środki czystości i wiele ciekawych produktów. To obowiązkowy punkt do odwiedzenia we Wrocławiu. 


Helfy mocno się rozprzestrzeniają we Wrocławiu. Lubię to, że mam pod ręką dobrze zaopatrzony sklep z kosmetykami naturalnymi i orientalnymi. Najbardziej po drodze mam do sklepu na ul. Św. Mikołaja, ale do wyboru jest jeszcze kilka innych lokalizacji. 
Kupicie tam mydła Yope, kosmetyki Resibo, Make me Bio i wielu innych polskich marek. Do tego znajdziecie spory asortyment olejów, indyjskich produktów do włosów, kadzideł, perfum..trzeba zaglądnąć:)
Znacie te miejsca? Macie inne ulubione miejsca we Wrocławiu? Koniecznie się podzielcie.

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger