Targi Zero Waste – sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia

Cześć!

O Zero Waste pisałam już wiele razy, cieszy mnie, że coraz więcej się o tym mówi i pojawiają się takie wydarzenia. 

Targi Zero Waste – sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia
24 listopada 2018 roku w Agora S.A., ul. Czerska 8/10 w Warszawie Fundacja alter eko wraz firmą konsultingową Little Greenfinity organizuje trzecią polską edycję Targów Zero Waste. Targi Zero Waste to wspaniałe bezodpadowe święto i jeśli chcecie mieć realny wpływ na redukcję odpadów z Waszego otoczenia, nie może Was tego dnia zabraknąć.


Uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Wśród nich: warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, stoiska z produktami pozwalającymi na wdrożenie bezodpadowych rozwiązań w domu, na zakupach, w podróży, pokazy filmów, możliwość oddania elektroodpadów, konkursy i kąciki poradnicze i naprawcze.
Prezydent Miasta Warszawa jest patronem wydarzenia, jako część programu edukacyjnego, informującego mieszkańców o zarządzaniu odpadami oraz nowych zasadach segregowania. Przedstawiciele Miasta będą brali udział w panelach dyskusyjnych i odpowiadali na Wasze pytania.
Targi Zero Waste organizowane są podczas Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów 2018 r.
Wydarzenie organizowane jest w stylu „Green events”, czyli w sposób zapewniające minimalne zużycie zasobów naturalny i jak najbardziej przyjazny środowisku.

Szczegóły na stronie www.targi-zerowaste.pl.

Gdybym mogła na pewno przejechałabym na to wydarzenie! Zapowiada się bardzo ciekawie.
Wybieracie się?

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger