Wydałam ebooka!

Cześć!

W czwartek 5 września trafił do sprzedaży mój pierwszy ebook. To mój pierwszy produkt, któremu poświęciłam bardzo dużo czasu. Wyszedł pięknie, a jego tworzenie sprawiło mi mnóstwo przyjemności. 
Ten e-book jest dla wszystkich, którzy chcą poświęcić czas na przygotowanie pysznych posiłków i deserów. Dać sobie to co najlepsze. Naturalne produkty, świeże owoce i warzywa, zielenina, orzechy. 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia to tak niewiele, żeby zacząć dbać o swoje zdrowie. Szybko poczujesz poprawę zdrowia i samopoczucia. Zrób to. Chętnie Ci w tym pomogę:)


Dla kogo jest ten ebook?
Tworząc tego e-booka, myślałam o dziewczynach, które często do mnie piszą. Chcą jeść zdrowo, schudnąć, poczuć się dobrze w swoim ciele. Chciałabym, żeby każda z Was czuła się piękna i pokochała siebie teraz. Wyznaczanie sobie małych kroków i dążenie do lepszego życia jest dobrym elem. Pisząc lepsze życie, mam na myśli nie to jak produktywne są nasze dni, ile można wycisnąć z każdej doby. Przede wszystkim mam na myśli – kochać.

Ebook zawiera ponad 50 przepisów! Możecie go dostać TUTAJ 


Każda nowa rzecz jaką robimy jest trudna i stanowi wyzwanie.To była bardzo dobra decyzja, tworzenie ebooka było dla mnie przyjemną pracą, jednak wymagało dużo planowania i dobrej organizacji. 

A jeśli chcesz wesprzeć moją pracę i spróbować wielu nowych roślinnych smaków kup mojego ebooka Roślinne Gotowanie. Czekam aż zaczniecie z niego gotować:)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger