Migawki maja

Cześć!

Detoks sokowy był bardzo udany, może powtórzę go w czerwcu i będę wyciskać soki przez kilka dni soki ze świeżych warzy i owoców. Natura Cold Press mają dobre kompozycje, następnym razem chętnie spróbuje tylko zielonych soków. Mandu w Krakowie, uwielbiam pierożki z boczniakami, cukinią i curry. Polecam przy wizycie w Krakowie, to bardzo blisko dworca:)


W Krakowie nie ma wielu miejsc gdzie można zjeść zdrowo i wegańsko, muszę nad tym popracować:) Jest mnóstwo fast foodów, kilka burgerowni roślinnych, ale to nie moje jedzenie. Na Hamsa można liczyć mają pyszny hummus w wielu odsłonach, falafele, baba ghanoush i wiele innych pysznych warzywnych past. Do tego te półmiski, idealne na instagram.

Matcha. W domu najczęściej piję ją z wodą, a na mieście matcha latte z mlekiem roślinnym. W domu ciągle przybywają mi kolejne marki matchy. Lubię takie prezenty. 

Nowe Yogi TeaPiękne Happy SocksTe balsamy są świetne. Nie wiem który lepszy czy ten olejem konopnym czy z olejem mango i chia. Polecam. W ogóle cała marka Hagi jest warta sprawdzenia. Miałam też pomadę, ale oddałam w prezencie, muszę kupić bo podobno jest świetna! Miałyście? Krótkie wypady za miasto są wspaniałe. Można się naładować, polecam:) 
Prezenty od Olgi z Wegańskiej Manufaktury Trufli. Miałyśmy bardzo owocne spotkanie i na pewno jeszcze nie raz się zobaczymy. 

Jestem gotowa na kolejny piękny i mam nadzieję ciepły miesiąc:) 

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger