Applebag- ekologiczny design w praktyce

Cześć!

Statystycznie jeden mieszkaniec Polski zużywa rocznie kilkaset jednorazowych reklamówek, niektóre dane podają nawet 400 sztuk! Foliówki są zazwyczaj jednorazowe i rozkładają się przez kilkaset lat. Bez sensu jest barć je po to, żeby wyrzucić po powrocie do domu. To śmieć, który bardzo łatwo wyeliminować, a przynajmniej mocno ograniczyć. Wielorazowe torby są dobrym rozwiązaniem. Od kilku tygodni nie rozstaję się z kolorowymi Applebag:)Z miłości do natury, zdrowego trybu życia i pasji do mody powstał projekt - Applebag, który bardzo mi się spodobał. Torba ma zastąpić jednorazówki, które są często przez społeczeństwo nadużywane. Od kiedy dostałam przesyłkę z kilkoma torbami zawsze mam je przy sobie. Przydają się na zakupach i przy przenoszeniu rozmaitych rzeczy:)

Są lekkie, praktyczne i bardzo ładne. Do tego pozwalają unikać wszechobecnych jednorazówek. Zwracają uwagę, często słyszę pytania o to gdzie kupiłam torbę. Torba applebag jest bardzo mała, a mimo to ma sprawdzoną nośność 30 kg!
(choć badania laboratoryjne potwierdzają, że torba utrzyma także większe ciężary…) 
Uchwyty zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć maksymalnej wygody podczas transportu, bez uczucia „wżynania się" w ręce podczas przenoszenia cięższych produktów, jak to bywa przy zwykłych plastikowych torbach.

Applebag posiada również specjalny system mocowania, który łagodzi obciążenia przenoszone na kręgosłup podczas transportu produktów.
Torba jest bardzo miękka, lekka, a gdy zostanie zabrudzona to może zostać wyprana w pralce w temp. do 30 ° C. 
Torba łatwo mieści się w kieszeni lub w innych miejscach takich jak torebka.
Co najważniejsze, jest wykonana 100% z poliamidu który jest całkowicie recyklowany. 

Torby mnie urzekły, są kolorowe, zawijam w supełek i łatwo mogę odnaleźć je w torebce. Przypomina torby na zakupy mojej babci, najchętniej podarowałbym je w prezencie wszystkim znajomym. Polecam je:)Wybieracie torby wielorazowe?

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger