Ecolore- najpiękniejszy rozświetlacz

Cześć!

Na rynku pojawia się coraz więcej marek oferujących kosmetyki mineralne, od kiedy mam taką możliwość najchętniej sięgam po Polskie marki. Ecolore ma spory wybór kosmetyków kolorowych, które bardzo polubiłam. Mimo, że marek jest wiele i kosmetyki wydają się podobne, minerały różnią się wykończeniem i poziomem krycia. Każdy może wybrać coś dla siebie. Subtelne rozświetlacze w makijażu dodają świeżości i podkreślają ładną skórę. Od kilku miesięcy codziennie nakładam rozświetlacz Daylight od Ecolore i jeszcze nigdy nie miałam tylu pytań i kolorowy kosmetyk. Rzeczywiście daje piękny efekt na skórze, bez drobinek, dobrze wtapia się w skórę i jest dyskretny jak na rozświetlacz. Nie odbija się mocną taflą, to lekko beżowy pyłek, który daje delikatne różowe odbicie. Nightlight No. 250 jest unikalny i daje naturalny efekt. Dobrze sprawdza się przy średniej i jasnej karnacji. Daje subtelny efekt i nie ma żadnych widocznych drobinek. 
To zdecydowanie najładniejszy rozświetlacz w ciepłym, złocistym odcieniu jaki miałam. Wygląda bardzo dobrze i na pewno zostanie na stałe w mojej kosmetyczce. 
Poza rozświetlaczem stosuję też inne produkty, codziennie sięgam po podkład mineralny. Daje satynowo-matowe wykończenie, nadaje skórze świeży, naturalny wygląd. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, także problematycznych. Podkład zapewnia naturalną ochronę przed słońcem SPF10. 
Podkład Ecolore zapewnia idealne krycie wszelkich niedoskonałości cery. Pozwala na budowanie stopnia krycia, każda kolejna warstwa nadaje większe krycie, z zachowaniem  naturalnego wyglądu. Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje dobór idealnego odcienia, który w naturalny sposób połączy się ze skórą.Znacie kosmetyki mineralne Ecolore? 

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger