Propozycje prezentów dla wegan

Cześć!

Lubię ten czas w roku, lubię dawać prezenty. Dostałam sporo pytań i świąteczne propozycje, które można sprezntować osobom na diecie roślinnej. Wybrałam kilka etycznych marek, które znam i mam ich produkty. O kosmetykach przygotuję oddzielny post, żeby nie było ich za dużo w jednym poście. 

Minimalistyczna biżuteria od Animal Kingdom jest godna uwagi. Motywem przewodnim są u nich zwierzęta i motywy roślinne. Biżuteria jest pięknie wykonana, unikatowa i ciekawa. Mam kilka rzeczy i codziennie coś zakładam. To co lubię chętnie daję innym. Ta biżuteria zawsze jest trafionym prezentem. 

Torebki z Pinateksu czyli skóry z ananasa, bardzo przypominają skórę. Są bardzo solidne i ładne. To jeden z ciekawszych zamienników skóry. Polska marka PIÑANA BAG szyje swoje torebki i akcesoria na Śląsku. Surowce pozyskują z włókien liści ananasa, które stanowią odpad na plantacjach owoców na Filipinach.
To naturalny materiał, który nie ma szkodliwego wpływu na środowisko. Ładnie wygląda i jest bardzo ciekawą alternatywą dla skóry naturalnej. Dobra rzeczy dla osób, które zrezygnowały ze skóry naturalnej. Torba dla wielbicieli hummusu. Jest wykonana z grubej bawełny, kupiłam ją przyjaciółce i się z nią nie rozstaje. Sama niedawno też ją dostałam:) Na stronie Vegemoda znajdziecie sporo innych wzorów do wyboru. 

FOR.REST desing mają najpiękniejszą porcelanę. Gdyby nie ciągłe przeprowadzki i życie na walizkach kupiłabym kilka kubków czy doniczek. Daję je znajomym i zachwycam się kiedy ich odwiedzam:) 

Dyfuzor do olejków eterycznych jest niezastąpiony i włączam go codziennie. Szczególnie zimą. Więcej o nim pisałam TUTAJPrzez zastosowanie różnych olejków można osiągnąć efekt na jakim najbardziej nam zależy- wyciszyć się przed zaśnięciem, dodać sobie energii czy zadziałać zdrowotnie. Małe niepozorne urządzenie może nam w tym pomóc, a lista jego działań jest o wiele dłuższa.Świece sojowe nie są toksyczne jak parafinowe i palą się o wiele dużej. Ładne zapachy działają aromaterapeutycznie, do wyboru jest wiele marek. Moon Lights Candles założyła moja znajoma Magda, mocno oddana idei zdrowego życia. Oferuje bardzo dobre produkty:) 
Talerzy i misek z Pracowni Smoków używam każdego dnia. To wyjątkowe, unikalne przedmioty, które są też użytkowe. To świetny prezent dla osób, które cenią kontakt z naturalnymi materiałami i unikają plastiku. Lubię matchę i promuję ją wśród znajomych. Zestawy Moya Matcha są piękne i spodobają się miłośnikom herbaty. Już mam, ale piękne czarki zawsze mnie zachwycają. 


Lubię ilustracje i plakaty z motywami roślin. Chciałabym takie dostać kiedy już się gdzieś zadomowię:) Anita Tomala ma piękne prace. Podobają się Wam propozycje? Proponujecie coś jeszcze? Oczywiście to propozycje nie tylko dla wegan:)

Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger