Last week #72

Cześć!

To był mocno kobiecy tydzień, nie tylko ze względu na dzień Kobiet. Akurat w ten dzień utknęłam dłużej w pracy, a później koleżanki porwały mnie na koncert Tribute to Michael Jackson w wykonaniu Wrocławskich artystów. Między innymi Ani Kłys i Alicji Janosz. Przy takich dźwiękach nie można się źle bawić.


Film o Marii Skłodowskiej-Curie który mógłby się nie kończyć. Nie ma z nim zbyt wiele o osiągnięciach naukowych, scenariusz skupia się głównie na życiu prywatnym i ciągłej walce z męskim szowinizmem. Jeden film to za mało, żeby przedstawić tak bogatą biografię.  Dla mnie ok,bardzo przyjemnie się oglądało i ta piosenka- KLIK
Blimsien w końcu oddała w nasze ręce Mały zeszyt o się dbania. Po znajomości miałam go trochę wcześniej i polecam:) Od razu przeczytałam dwa razy i często wracam do fragmentów.  Można się zainspirować, wsłuchać się w siebie i zadbać o siebie bardziej na wielu płaszczyznach. Justynę obserwuję od dawna i polecam ją czytać. Odważna i mądra dziewczyna!
Świetny krem do rąk, i pięknie pachnie! Wypróbuję też inne zapachy kiedy wykończę spory zapas kremów YOPE.Lubię ten sekretny koncertowy koncept i od kilku miesięcy chodzę na ciekawe koncerty dzięki Sofar Sounds Wrocław. O miejscu dowiadujecie się dzień wcześniej, a zespoły poznajcie już na miejscu. Wczoraj udało mi się wprowadzić większą grupę i wszyscy byli zadowoleni:)
Linki do polecenia:
Twórca Wiedźmina otworzył wegańską restaurację w trosce o własne zdrowie, polecam przeczytać ten wywiad. Widząc na instagramie zdjęcia znajomych z Wegemama wiem, że na pewno pójdę tam przy najbliższej wizycie w Warszawie.

List do chłopaka z okazji Dnia Kobiet czyli 10 banskich zachowań, które denerwują raczej każdego faceta. Dobry tekst u  Miss Ferreira, koniecznie przeczytajcie:)

Madonna Woman of The Year  koleżanka podesłała mi tą przemowę. Wyłączyłam do sprzątania, ale szybko usiadłam i wysłuchałam w przejęciem. Wzruszająca przemowa, ja się pobeczałam. 

Fakty i mity o smogu

Mogłabym się tam wprowadzić piękne wnętrze.


Pięknego tygodnia!
Daria
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger