Targi EKOCUDA 22-23.04 w Warszawie

Cześć!


Już niedługo, po raz drugi, w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W dniach 22-23 kwietnia, ponownie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, polscy i zagraniczni producenci zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą.
W drugiej edycji weźmie udział ponad 80 marek kosmetycznych, pojawią się też nowe firmy.


Na pierwszej edycji nie mogłam się pojawić, ale tym razem będę i już nie mogę się doczekać. Zapowiada się ciekawie:) Będę przypominać o wydarzeniu, jestem jednym z partonów medialnych tej edycji.

Ekocuda to wydarzenie wyjątkowe i na dużą skalę.  W jednym miejscu producenci kosmetyków naturalnych spotkają się ze swoimi odbiorcami. To niepowtarzalna okazja do bezpośrednich i inspirujących spotkań z wyjątkowymi markami. Uczestnicy Targów będą mogli zobaczyć, przetestować, powąchać i  co najistotniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda.


Pierwsza edycja Targów potwierdziła przekonanie organizatorów o dużym zainteresowaniu ekologią, zdrowym, zgodnym z naturą stylem życia. Coraz więcej konsumentów czyta etykiety nie tylko produktów spożywczych, ale także bada skład kosmetyków i wie, że to, co bezpośrednio kładziemy na skórę, nie pozostaje obojętne dla naszego zdrowia.
Szacuje się, że około 40% ludzi na świecie ma cienką, płytko unaczynioną, czyli wrażliwą skórę. Postępująca chemikalizacja środowiska skutkuje tym, że liczba alergików i osób posiadających wrażliwą skórę wciąż wzrasta. Delikatne, oparte na naturalnych składnikach makijaż i pielęgnacja, to nie nasz przywilej, a obowiązek. Dobre traktowanie ciała, w tym jego największego organu – skóry, pomoże nam cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat. – mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

Targi Ekocuda to nie tylko prezentacja bogatej oferty kosmetyków naturalnych, lecz także niezwykłe spotkania. Drugiej edycji również będą towarzyszyć liczne atrakcje dla odwiedzających. Ponownie odbędą się warsztaty makijażu kosmetykami mineralnymi marki Annabelle Minerals, które poprowadzi Katarzyna Konopa z Pink mink studio - Vegan make-up & face painting. Zadebiutują wyjątkowe warsztaty prowadzone przez Aromedę, producenta marki Naturativ. Jej twórcy wprowadzą nas do zmysłowego świata zapachów, które mogą być wykorzystywane w kosmetykach naturalnych. Tajniki makijażu zdradzi także Katarzyna Pokonieczna podczas warsztatów z wykorzystaniem kosmetyków marki Lily Lolo.
Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się
w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE.


Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Sponsorzy: Annabelle Minerals, Naturativ.


Wystawcy: Annabelle Minerals, Naturativ,MinisterstwoDobregoMydła, Felicea Natural, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera,
Lily Lolo, Hagi, Orientana, Purite, Yope, Iva Natura, Glov, Sylveco, Iossi, Esse Organic i inni.

Patroni medialni: Co jest grane24, Slow Life. Food & Garden, gaga, e!stilo magazine,
all naturals, inspirantka.pl, wirtualnekosmetyki.pl, Enter the room, Czytamyetykiety.pl, Ulicaekologiczna.pl, Trusted cosmetics, Radio Kolor, ekologia.pl, ekocentryczka.pl,
N jak natura, Cosmetic Scan, SheMag, poradnikzdrowie.pl, MagazynKosmetyki.pl, Dobra Mama.

Wstęp na targi jest bezpłatny  –  wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą.


Więcej informacji:
www.instagram.com/ekocuda


Wybieracie się na targi EKOCUDA? Może się spotkamy:)

Pozdrawiam,
DariaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger