Wegański Berlin

Cześć!

Wegańska stolica europy od dawna była na mojej liście miejsc do zwiedzenia. Poza szukaniem miejsc do zwiedzenia, była to też fajna wyprawa kulinarna. W Berlinie na każdym kroku jest wegańskie jedzenie. Wybój jest ogromny. Nie mówiąc o Veganz- wegańskim markecie, w którym można znaleźć cuda. Do The Bolw z pewnością jeszcze wrócę. Tak właśnie gotuję i jem na co dzień. Prosto, zdrowo, kolorowo i smacznie. Wszystkim smakowało, bowle to zdecydowanie moje klimaty. Mam w domu tylko dwa talerze i kilka misek, zdecydowanie wolę obiad podany w takiej formie.


Surowy, wegański sernik z matchą. Smakował świetnie. Matcha latte, mam obiecane takie naczynia:) 
Daluma kolejne piękne miejsce ze zdrowym, prostym jedzeniem. Wnętrze zachwyca!Burgery z Yellow Sunshine mocno imitowały mięso, nie lubię takich smaków. Nie polecam tego miejsca. Już pisałam na instagramie, że każdy zamówił coś innego, a smaki były bardzo zbliżone. Dziwne, bo miejsce polecane było w wielu miejscach, jako zdrowy i samczy fast food. Wolę nurt slow:) 


Veganz-jest tam wszystko. Spory wybór słodyczy, herbat, mleka roślinnego, lodów, sosów, kosmetyków...  Myślę, że przed otworzeniem Urban Vegan we Wrocławiu kupiłabym wszystko, ale teraz sporo można dostać u nas na miejscu. Mimo wszystko warto wstąpić, kupiłam kilka rzeczy, głównie z myślą o innych. Sobie wzięłam matchę, ucieszył mnie ogromny wybór.
Pozytywne przesłanie:) You are enough zdecydowanie najlepsze.
Pogoda dopisała powłóczyliśmy się po mieście i bardzo mi się podobało. Berlin jest ok, ale jakoś nie widzę się tam na dłużej. Jeśli chodzi o wegańskie miejsca, które odwiedziliśmy było ok. Porównując do naszych restauracji, nie mamy się czego wstydzić. We Wrocławiu czy Krakowie można zjeść równie dobrze. Nie mówiąc o Warszawie, gdzie wegańskie miejsca otwierają się cały czas. Mam całą listę miejsc do odwiedzenia przy najbliższej wizycie. 


Pozdrawiam,
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger