Warsztaty zdrowego gotowania- zapraszam na Kanary:)

Cześć!

Przyjaźń z Dominiką zrodziła się przez portal społecznościowy. Niedawno szukając miejsca na krótki urlop, którego bardzo potrzebuję, znalazłam bardzo tanie bilety do Las Palmas. Termin idealny, do tego możliwość spotkania. Po chwili myśl, że to dobra okazja żeby coś razem zrobić. Kilka telefonów i udało się zorganizować WARSZTATY ZDROWEGO GOTOWANIA. Może akurat będziecie na miejscu, albo tak jak ja pojedziecie na spontaniczne wakacje:) JUŻ 8 KWIETNIA W LAS PALMAS

Zapraszamy Cię na zdrowe gotowanie! Dwie przyjaciółki które połączyła pasja do zdrowego intuicyjnego odżywiania, chcą się z Tobą podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą! 

Marzysz by spędzić czas w pięknym miejscu i jednocześnie zatroszczyć się o swoje zdrowie? Chcesz nauczyć się przygotowywać roślinne posiłki i desery?
Pragniemy pokazać Ci jak dzięki dobremu jedzeniu podnieść poziom energii i zwiększyć efektywność. 

Marzenia się spełniają - spotkamy się w Las Palmas gdzie poprowadzimy dla was warsztaty! Przygotujemy z wami proste posiłki i desery, poznacie zupełnie nowe smaki. Opowiemy o superfoods i pokażemy jak praktycznie wykorzystujemy je na co dzień, dowiecie się co nas kręci w zdrowej kuchni i wiele więcej!

Prowadzą: 
Dominika Brzeska - założycielka http://www.losfruittismama.com/ & Los Fruittis Bar - wegański katering

Daria Rogowska - blogerka http://www.ekocentryczka.pl/ promotorka zdrowego odżywiania
http://www.instagram.com/ekocentryczka/


Koszt: 30 euro za osobę 50 euro 2 osoby - przyjdź w towarzystwie!
Ilość miejsc ograniczona - rezerwacja przed 4 kwietnia wymagana
Kontakt: +34 620277509 - Dominika +48790250877 - Daria


Miejsce: Factoría de Impulsos c/Rosarito 6, Las Palmas de Gran 

Sponsor: ekogram.pl sklep ze zdrową żywnością 
Piszę i sama nie dowierzam, że tak sprawnie udało się to zorganizować. Na pewno pojawi się relacja z wydarzenia. Mam już plany na kolejne działania, całkiem niedługo. Będę informować, wypełnianie czasu pracą i nowymi projektami jest dla mnie zbawienne. Kiedy wszystko dopnę będę pisać. 
Cieszy mnie zainteresowanie polską edycją warsztatów, na instagramie dostałam sporo pytań. Wspólne gotowanie i jedzenie jest ogromnie przyjemne. Przez kilka ostatnich miesięcy pracowałam ze zdrowym jedzeniem na co dzień. Wspólne posiłki w pracy, próbowanie nowych przepisów, zaskakujące połączenia i niesamowicie zdolni ludzie:) Czas wykorzystać ten potencjał. Do zobaczenia na warsztatach:) 

Pozdrawiam!
Daria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ekocentryczka , Blogger